Friday , 14 December 2018

Uindi Haxhia ekspozon gjoksin gjigant, por shikoni çka futur mes tij

Është bërë e njohur falë famës që ka motra e saj Enca Haxhia, shkruan GazetaBlic.

Fjala është për Uindi Haxhiajn e cila nuk ka shumë kohë që është shfaqur në mediat sociale dhe tashmë shumëkush e njeh si motra e Encës.

Duke mos i mjaftuar një llogari, ajo ka dy sosh ku është aktive tek të dyja, por sapo futesh shesh teksa ekspozimi i gjoksit dhe të pasmeve arrin kulmin.:Ja dhe video shtype reklamen dhe prit disa sekonda qe te hapet: