Saturday , 19 October 2019

Arkivat e etiketimeve vetem

Jo vetëm Noizy, Ledri, Elvana dhe Luana! Edhe kjo këngëtare shqiptare sapo bëri 1 milionë ndjekës në Instagram [FOTO]

Një nga personazhet e parë publikë shqiptarë që arriti 1 milionë ndjekës në Instagram ishte Enca. Pas saj edhe emra të tjerë nisën t’i gëzoheshin shifrës ‘1 milionë’ dhe këtu do të përmendnim Noizyn, Ledrin, Elvanën apo Luana Vjollcën. Por edhe një tjetër këngëtare shqiptare sapo arriti plot 1 milionë …

Artikulli i plotë »

Me dorën para te ZOGU dhe e veshur vetëm me bluzë në koncert, Oriola Marashi na shkrin së qeshuri me përgjigjen epike që i jep të ëmës [FOTO]

Oriola Marashi ka treguar se tashmë di të bëjë një marketing mjaft të mirë të vetes së saj. E shajnë apo e lavdërojnë ajo sërish është në qendër të vëmendjes. Duke ditur si funksionin kjo puna, Oriola po vazhdon të arrijë akoma më shumë sukses. Shumë shpejt ajo pritet të …

Artikulli i plotë »

Jo vetëm e imiton në mënyrë spektakolare, por Rezart Veleshnja tallet keq fare edhe “live” me Arian Çanin, do të shkriheni së qeshuri! [VIDEO]

Ejjj pytoooo plak! Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të mirë të humorit shqiptarë dhe me të vërtetë publiku e do shumë. E themi me plot gojën që rolet e tij “i qan” dhe kur themi rolët nuk bëjme asnjë përjashtim. Ama të gjithë e njohim me emrin “Betim …

Artikulli i plotë »