Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve vajza

Sapo ndodhi kjo ngjarje tragjike: Ju vajza shqiptare qe u martua me djalin me ngjyr, është e tmershme se cfarë i ka ndodhur asaj (Pamje)

Një vajzë shqiptare pas shumë vitesh si miq Henri i kishte bërë pyetjen “Të besdis ngjyra ime”. Përgjigja e saj ishte një puthje. Pas dy vitesh marrëdhënie, ajo mbeti shtatzënë por prindërit i kërkuan ta abortonte pasi nuk mund të pranon një dhëndër me ngjyrë. Pas disa vitesh ajo erdhi …

Artikulli i plotë »

Vajza, e dimë që “vdisni” për Sarpin, por tani ai do të jetë pjesë e serialit më të ri në NETFLIX [FOTO]

Ai është një nga aktorët më të mirë turk dhe së fundmi ka fituar disa role kryesorë në serialet e realizuara në vendin e tij. Fillimisht u njohëm me të te filmi “Delibal”, më pas ai u pëlqye shumë nga publiku shqiptar në rolin e personazhit kryesor në serialin “Icerde”. …

Artikulli i plotë »