Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve tregon

Tetovarja tregon : Ja çfarë bën burri im pasi kryejmë marrëdhënie, e kanë kuptuar edhe fëmijët…shokuese (Video)

Një grua shqiptare nga Tetova qe jeton ne Gjermani pasi e ka duruar për shumë kohë varësinë e burrit, më në fund ka vendosur të shkruajë pranë prestigjiozes gjermane ”Bild” për të treguar problemin e saj që tashmë ishte përhapur në të gjithë familjen. Tetovarja Liza ka treguar se fiksimin …

Artikulli i plotë »

Adelina Tahiri tregon për herë të parë çfarë emri do ti vendos fëmijës? Shqiptar apo maqedonas

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri, prej kohësh u bë ndër më të zhurmshmet e shtypit rozë, dhe me po të njëjtën tempo po vazhdon edhe tani. Arsyet tashmë dihen për gjithë këtë vëmendje që mori përgjatë këtyre muajve këngëtarja në fjalë, dhe me gjasë po e shfrytëzon mjaft këtë pjesë për …

Artikulli i plotë »

Gruaja tregon burrit të saj se është shtatzënë në varrimin e tij. Javë më vonë mëson lajmin tronditës …

Asgjë nuk mungon në historinë e kësaj gruaje: vuajtje, zi dhe lumturi. Në shkurt të vitit 2016 Courtney Hill humbi burrin e saj Brian në një aksident kamioni. Njeriu kishte shërbyer në Irak, Kuvajt dhe Afganistan. Brian dhe Courtney ishin takuar në vitin 2011 dhe janë bërë të pandashme.Gruaja tregon …

Artikulli i plotë »