Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve tregon

Trondit Linda Morina, i’a tregon gjoksin Milaim Zekës gjatë emisionit

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë Milaim Zeka dhë Linda Morina. Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante, shkruan Prishtina.news Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer më pyetje, gjithaashtu nuk munguan edhe befasit në emision. Linda …

Artikulli i plotë »

Nuk janë ndarë! Me Kejsin në studion e ‘Fun Day’, Stresi tregon planet për martesë: ‘Do jetë dasmë tradicionale, 100% shqiptare!’ [VIDEO]

I ftuar në emisionin ‘Fun Day’ me moderatore Fatma Methasani ka qenë reperi i famshëm, Stresi. Ai foli rreth projektit më të fundit ‘GTA’ si dhe atyre të ardhshme, por nuk kishte si të mos fliste edhe për dashurinë e tij te madhe që ekziston mes tij dhe partneres. Edhe …

Artikulli i plotë »

Mend për herë tjetër! NOIZY nuk tregon mëshirë, i degjeneron publikisht ata që e mashtruan [FOTO]

Noizy është një nga reperët më të mirë shqiptarë i cili numëron shumë fansa në vendin tonë. Por Noizy njihet gjithashtu për zemërgjerësinë e tij dhe shpesh herë bën akte të bukura bamirësie duke ndihmuar njerëzit në nevojë. Të njejtë gja ka bërë edhe ditën e djeshme ku ka kërkuar …

Artikulli i plotë »

Kylie Jenner i tregon të gjithë botës se kush është babai i Stormit, shqiptari me famë botërore habit me komentin e tij! [FOTO]

Interneti u çmend pasi filluan të qarkullonin fotografi të truprojës së bukuroshes së famshme Kylie Jenner, për të cilin u tha se është i ati i Stormit, vajzës së porsalindur të Jenner. Aludimet nisën pasi Stormi ka ngjashmëri të hatashme me Tim Chung, i cili shërben si truproja i familjes …

Artikulli i plotë »

Është shtatzënë apo jo? Luana tregon të vërtetën për Marinën me momentet nga…[VIDEO]

Të suksesshme në ekran dhe dy nga motrat më seksi të showbizz-it shqiptar. Së fundmi për Marina Vjollcën është aluduar shumë se moderatorja mund të jetë shtatzënë dhe kjo për pozicionin e pozave në Instagram, ku bukuroshja është munduar ta fshehi barkun. Këto dyshime mesa duket nuk qëndrojnë dhe këtë …

Artikulli i plotë »

”Tatuazh sa 1000 fjalë”! Olsi Bylyku tregon domethënien befasuese që ka ”stampuar” në krahun e tij [VIDEO]

“Adrenalinë” është emri i emisionit më të ri në IN Tv, një emision fantastik, i mbushur me ngjarje nga më të ndryshmet në fushën e sportit, por jo vetëm. Gjithashtu lojërat, batutat dhe të qeshurat me personat VIP, nuk i mungojnë këtij emisioni. Një pjesë shumë interesante e “Adrenalinë”, ishte …

Artikulli i plotë »