Friday , 16 November 2018

Arkivat e etiketimeve thote

Roberti i gëzohet suksesit të Erës, por ja çka thotë për Duan, Ritën dhe Majlinda Kelmendin

Muzikanti Robert Berisha po i gëzohet sukseseve të Era Istrefit. Kjo përkrahje erdhi menjëherë pasi u konfirmua zyrtarisht se kënga e Kupës Botërore do të këndohet nga Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefi, shkruan lajmi.net Nëpërmjet publikimit të një Instastory Roberti e ka ritheksuar faktin se Era Istrefi në …

Artikulli i plotë »

Ow? Luana Vjollca thotë për revistën e huaj atë që me siguri ka “acaruar” femrat e tjera shqiptare, zbulojeni! [FOTO]

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më joshëse në ekranin shqiptar. Jo vetëm moderatore, por atë e kemi parë edhe si këngëtare dhe projektet që ka realizuar kanë rezultuar të suksesshme.Shumë e përfolur në mediat shqiptare, ndërkohë që tani për moderatoren seksi kanë shkruajtur edhe mediat e huaja. Luana Vjollca …

Artikulli i plotë »

Komentuesi i thotë: ‘Paska dal pa mendje deveja’, Zaimina Vasjari shkakton të qeshura të shumta me përgjigjen e saj epike[FOTO]

Vip-at e adhurojnë faktin që të postojnë foto të bukura nëpër rrjetet sociale nga pushimet e tyre në vendet turistike por nuk mungojnë rastet kur detajet e vogla shkaktojnë të qeshura. Një episod i tillë ka ndodhur edhe me këngëtaren seksi Zaimina Vasjari e cila së fundmi mesa duket ndodhet …

Artikulli i plotë »

Fansi i thotë do të na i gjakosësh veshët kur të nxjerrësh këngët, Oriola Marashi humb kontrollin: ‘Bi*ch, sigurisht që do gjakosesh, i kam…[FOTO]

Vajzat e showbizz-it nuk të falin të paktën kur bëhet fjalë për disa cilësi që ato i kanë dhe dikush ja vë në dyshim aftësitë, aty bëhen edhe më shumë të papërmbajtëshme. Oriola Marashi është e njohur për “shuplakat e zjarrta” që ju jep fansave që e ngacmojnë në publik …

Artikulli i plotë »