Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve thote

Kjo ishte e tepërt! Fansi i thotë “je kancer për popullin shqiptar” pasi ekspozoi të pasmet, ja si përgjigjet Rasheli, mos e humbisni! [FOTO]

Rasheli është për t’u duartrokitur! Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar dhe si e tillë numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, të cilëve u dhuron gjithmonë foto seksi e të nxehta duke shfaqur linjat e saj shumë të përfolura. Pikërisht këto linjat e …

Artikulli i plotë »

Luana “djeg” rrjetin dhe bën këtë paralajmërim duke treguar “muskujt”, shihni çfarë i thotë Marina [FOTO]

Luana e ka ndarë mendjen t’i “çmendë” fansat! Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit shqiptar dhe shumë e komentuar për linjat e saj truprore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në çdo paraqitje publike. Por sigurisht që të arrish këto forma, duhet shumë vullnet dhe shumë punë. …

Artikulli i plotë »

Noizy na prezanton “sy bykurën” e tij, shihni çfarë i thotë Oriola Marashi [FOTO]

Noizy padyshim është një ndër reperët më të famshëm dhe të suksesshëm në Shqipëri. Fama dhe suksesi i tij gjithmonë janë në rritje dhe kjo gjë, përkthehet në shuma marramendëse parash. Orët e shtrenjta, mjetet luksoze nuk mungojnë në videoklipet e tij. Ai shpesh herë poston në rrjetet sociale super …

Artikulli i plotë »