Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve shume

Pa pikë turpi! Shumë seksi dhe për “shtatë palë qejfe”, Trejsi Sejdini bën atë që ju me siguri s’do guxonit! [VIDEO]

Apo e keni bërë ndonjëherë? Ajo është fare e re në moshë, por prej kohësh ka pushtuar të gjitha lajmet rozë për shkak të fotove të saj hot dhe sherreve të shpeshta në klube nate dhe jo vetëm. Bëhet fjalë pikërisht për Trejsi Sejdinin apo siç e njohim ndryshe “Gangsterja …

Artikulli i plotë »

Dafina Zeqiri s’njeh limite! Me shumë shkumë e krejtësisht NUDO, publikon videon intime nga dushi! [VIDEO]

Dafina Zeqiri “ndez” Instagramin! Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, prej kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku ka nisur karrierën e saj ndërkombëtare.Pikërisht nga Amerika, artistja ka postuar së fundmi disa fotografi me bikini duke shfaqur kështu format e saj super-seksi, por me …

Artikulli i plotë »

Pas mjeljes së lopëve, ‘Sasa’ e ‘O sa mirë’: Pas shumë viteve e kuptova që jam për katun

Ka bërë diçka që ndoshta se ka bërë kurrë. Aktorja kosovare Adriana Matoshi ka hedhur një fotografi shumë interesante në Instastory, shkruan lajmi.net Ajo shihet teksa me ndihmën e një gruaje, po mjelte një lopë. “Mas shumë vjete e kuptova që unë isha për katun” janë fjalët e saj lënë …

Artikulli i plotë »

Burri milioner i Adelinës kujdeset kaq shumë për gruan e tij shtatzëne, ja ku e ka dërguar tani

Adelina Tahiri është emri më i përfolur aktualisht në mediat rozë, kjo për faktin se ajo muaj më parë pranoi se është në lidhje me një milioner maqedonas, përcjell ORAvip. Nuk kaloi shumë kohë dhe këngëtarja shkupjane pranoi se është shtatzënë dhe po pret një djalë.Videon mund ta shikoni duke …

Artikulli i plotë »