Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve shtatzenise

“Gjatë shtatzënisë kalova në depresion”, Adelina Ismaili i nxjerr “bojën” politikanit të njohur

Adelina Ismaili është konsideruar gjithmonë si DIVA e muzikës shqiptare. Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Vali Krasniqi kanë disa muaj që tashmë janë bërë prindër të një djali të vogël të quajtur Uliks. Këngëtarja e njohur shqiptare e cila e ka lënë menjanë pasionin e saj për muzikën për t’ju …

Artikulli i plotë »

Exluzive: Ky trajtim shtëpiak, do t’iu largoj shenjat e shtatzënisë brenda një afati të shkurtër kohorë

Shumica e grave janë kompleksive ndaj shenjave të shtatzënisë pas lindjes, mirëpo ka edhe gra që janë në rregull me to. Ndaloni së kërkuari për ilaçe shëruese të këtyre shenjave, ne kemi zgjedhjen! Heqja e shenjave të shtatzënisë Gotu Kola (Centella Asiatica), një barishte ayurvedike ofron veti antibiotike dhe shëruese …

Artikulli i plotë »