Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve shqiptare

Ndodh edhe kjo gjë Gigi Hadid copy paste nga këngëtarja e njohur shqiptare? Ja çfarë i thotë ajo: Hë moj… (Foto)

Ajo është një ndër këngëtaret më të talentuara shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Sidomos për atë publik që feston fundjavave në klubet e Tiranës, aty ku Arinda Gjoni këndon shpesh. Kjo e fundit është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj foto e video …

Artikulli i plotë »

Nuk i kishim parë, por edhe dy këngëtarët e njohur shqiptarë paskan qenë në dasmën mbretërore?!

Princi Harry i dha fund beqarisë ditën e shtunë në një ceremoni madhështore të dasmës së tij me Meghan Markle. Vëmendja e gjithë Britanisë, por edhe e botës mbarë, prej ditësh ishte përqendruar te kjo dasmë, që mund të cilësohet padiskutim si dasma e vitit. Me mijëra njerëz iu bashkuan …

Artikulli i plotë »

Wow, nuk e prisnim! ‘Sarpi’dhe aktorja shqiptare kapen duke trafikuar drogë: Dënohen me 4 vite burg! [FOTO]

Shumë shqiptarë tashmë janë fansa të mëdhenj të aktorëve turq dhe për të fiksuarit pas tyre ka një lajm të keq. Dy nga aktorët e famshëm të serialeve turq janë arrestuar. Bëhet fjalë për Çağatay Ulusoy, të cilin shumë prej jush e njihni me rolin e ‘Sarpi’-t dhe aktorja me …

Artikulli i plotë »

Këngëtarja shqiptare përfundon në INSTAGRAM-in e Victoria’s Secret. E shohin mbi 50 milion persona! [FOTO]

Të shumta janë vajzat të cilat janë adhuruese të firmës së famshme të të brendshmeve, “Victoria’s Secret” por sidomos të jenë pjesë e modeleve të kësaj firme. Shumë vajza të reja dhe të mëdha mund të thuhet se kanë një koleksion nga VS, edhe pse një kopje apo origjinale. Faqja …

Artikulli i plotë »