Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve shqiptar

Njihuni me gazetarin shqiptar më të famshëm në botë. E ndjekin Nicki Minaj, Camila Cabello, Dua, Bebe e shumë yje botërorë [FOTO]

Gjithmonë shprehet krenar që është shqiptare, madje ka intervistuar edhe Era Istrefin dhe Selena Gomez… Si duket ambasadorët më të mirë për kombin shqiptare jane artistet dhe tashme kemi shume. Në mesin e shqiptarëve shumë të suksesshëm në mbarë botën është edhe shqiptari që jeton në New York, Mike Adam. …

Artikulli i plotë »

Adelina Tahiri tregon për herë të parë çfarë emri do ti vendos fëmijës? Shqiptar apo maqedonas

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri, prej kohësh u bë ndër më të zhurmshmet e shtypit rozë, dhe me po të njëjtën tempo po vazhdon edhe tani. Arsyet tashmë dihen për gjithë këtë vëmendje që mori përgjatë këtyre muajve këngëtarja në fjalë, dhe me gjasë po e shfrytëzon mjaft këtë pjesë për …

Artikulli i plotë »

Babai i Blerim Destanit me i pasuri,por a e besoni se cili deputet shqiptar i morri borgj 1.5 milion dhe nuk ia ktheu kurre?

Blerim Destani është një nga aktorët më të njohur, me filmat “Koha e kometës” dhe “Dosja K” dhe i vetmi artist në familjen e tij e cila përbëhet nëna, babai dhe dy vëllezër biznesmenë të pasur. Njëri prej vëllezërve të Blerimit, Nazif Destani është cilësuar si shqiptari më i pasur …

Artikulli i plotë »