Sunday , 18 August 2019

Arkivat e etiketimeve shikoni

Publikuan këngët në të njëjtën ditë, shikoni si e ironizon Noizy, Unikkatilin. Postimin e shihni këtu sepse është fshirë [FOTO]

Jo vetëm ata, por edhe fansat e tyre janë ndarë në dy grupime rivale. Unikkatil dhe Noizy e treguan edhe njëherë se janë kundërshtarë ditën kur të dy publikuan këngët e reja në të njëjtën ditë. Por me një ndryshim. Ndërkohë që Unikkatil e kishte paralajmëruar këngën, Noizy e zbuloi …

Artikulli i plotë »

Shikoni çfarë komenti të rëndë mer Enca nga një nënë, për klipin e saj me skena erotike

Mbrëmë, Enca Haxhia publikoi këngën e shumë pritur për të gjithë fansat e saj “Dua”. E menjëherë pas publikimit ai u komentua shumë për skenat erotike që mbartë në vete klipi, teksa shohim këngëtaren duke u puthur me modelin spanjoll. “Dua” flet për një femër të dashuruar në një burrë …

Artikulli i plotë »

Opsss / Adelina Tahiri edhe i fejuari maqedonas, a jeni gati ti shikoni videot e tyre bombastike sapo u publikuan nga ish i dashuri Adelines…(Pamje)

Opsss / Adelina Tahiri edhe i fejuari maqedonas, a jeni gati ti shikoni videot e tyre bombastike sapo u publikuan nga ish i dashuri Adelines…Adelina Tahiri më në fund u shfaq në publik me të fejuarin e saj maqedonas. Këto ditë këngëtarja e njohur Adelina Tahiri po vazhdon të jetë …

Artikulli i plotë »