Saturday , 19 October 2019

Arkivat e etiketimeve shikoni

Pasi plasi “bombën” në rrjete sociale me të shara, shikoni si Olsi argëtohet me miliarderin shqiptar

Pas ndarjes me Fjorentinën, Olsi plasi “bombën” në rrjete sociale me të shara dhe më pas argëtohet kështu me miliarderin shqiptar… Fatmir Hysenbelliu njihet si një nga të rinjtë më të pasur të kryeqytetit dhe njëkohesisht edhe si kushëriri finalistit të “Big brother”, Olsit. Ata shihen të kenë një lidhje …

Artikulli i plotë »

Luana Vjollca e ‘çan’ Instagramit, shikoni rekordin që ka thyer këtë herë

Pa dyshim që Luana Vjollca është një nga femrat më tërheqëse dhe më të bukura në Shqipëri. Këngëtarja dhe moderatorja bukuroshe çdo ditë e më tepër po konfirmon se është “Mbretëresha e Instagramit”. Këngëtarja, e cila pak javë më parë mbushi 26-vjeçe, ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke …

Artikulli i plotë »