Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve shikoni

Ja Vlen Ta Shikoni: Andrra Rrëfen Si E Ngacmoi Sinani Kur E Pa Për Herë Të Parë, S’do Ta Besoni Ç’mendonte Këngëtari

Ja Vlen Ta Shikoni: Andrra rrëfen si e ngacmoi Sinani kur e pa për herë të parë, S’do ta besoni ç’mendonte këngëtari….Të ftuar në emisionin “Rudina”, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani kanë rrëfyer me detaje historinë e njohjes së tyre. Siç kanë treguar edhe më parë, këngëtari …

Artikulli i plotë »

Çmendet Stresi në emision befason të gjithë, i thot Luanes të njoh prej kur ishe e re dhe me kë e ke bërë, dhe shikoni si ja kthen Luana (VIDEO)

Çmendet Stresi në emision befason të gjithë, i thot Luanes të njoh prej kur ishe e re dhe me kë e ke bërë, dhe shikoni si ja kthen Luana….Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Shiko kush luan” ndër të ftuarit ishte edhe reperi i njohur, Stresi. Mesa duket mes moderatores se …

Artikulli i plotë »

Harrojeni bjonde, Rudina Magjistari bën namin me flokët e kuqe, ja vlen ta shikoni (FOTO)

Rudina Magjistari është padyshim një nga moderatoret më të komentuara në showbizin shqiptar, jo vetëm për anën profesionale, jetën privatee, por edhe pamjen e saj. Rudina i ka qëndruar besnike flokut të verdhë prej vitesh duke u shfaqur gjithnjë e kuruar dhe e mbajtur në ekran. Mirëpo dikur moderatorja eksperimentonte …

Artikulli i plotë »