Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve seksi

Pa pikë turpi! Shumë seksi dhe për “shtatë palë qejfe”, Trejsi Sejdini bën atë që ju me siguri s’do guxonit! [VIDEO]

Apo e keni bërë ndonjëherë? Ajo është fare e re në moshë, por prej kohësh ka pushtuar të gjitha lajmet rozë për shkak të fotove të saj hot dhe sherreve të shpeshta në klube nate dhe jo vetëm. Bëhet fjalë pikërisht për Trejsi Sejdinin apo siç e njohim ndryshe “Gangsterja …

Artikulli i plotë »

Sa seksi! Me TANGA e me reçipeta të ngushta, Angela Martini “çmend” rrjetin me këtë kërcim sensual, s’duhet humbur [VIDEO]

Hajde Angela hajde! Angela Martini është një nga modelet më të komentuara në media për karrierën dhe veçanërisht për jetën e saj private. Pas martesës së shkodranes me biznesmenin rumun, të gjithë ndjekësit kanë parë momente nga më të ndryshmet të jetës së saj.:Ja dhe video shikojeni duke klikuar rekklamm …

Artikulli i plotë »

Me të brendshme seksi e me verë, Armela e Big Brother shfaqet në momente intime me një tjetër femër në hotel [VIDEO]

Armela Hyseni ishte një ndër banoret më të përfolura të “Big Brother9” si brënda shtëpisë ashtu edhe jashtë saj. Pas daljes së shpejtë nga loja, Armela ia doli të ishte në qendër të vëmendjes pas fotove të nxehta të postuara në Instagram, po ashtu edhe prej ndërhyrjeve estetike të pranuara …

Artikulli i plotë »

Luanës nuk i ndahet zemra nga Krenari? Ja çfarë ka bërë tani moderatorja seksi [FOTO]

Epo duhet! Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren e njohur Luana Vjollca, por ata nuk janë prononcuar asnjëherë nëpër media lidhur me këtë fakt. Mirëpo kjo dihet tashmë, pavarësisht se Luana dëshiron që disa gjëra të ngelen private. Por Krenari nuk mendon kështu dhe ndodh që …

Artikulli i plotë »