Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve seksi

Tha në këngën e tij, ”seksi si Nora e bukur si Era…”! Ja çfarë e lidh Noizy-n me Nora Istrefin [FOTO]

Janë dy personazhe shumë të talentuar dhe padyshim ky talent dhe puna e përkushtuar e tyre kanë bërë që Nora dhe Noizy të jenë shumë të famshëm dhe të pëlqyer për publikun shqiptar. Siç bën të ditur “Prive”, Noizyn dhe Nora Istrefin së shpejti do i shohim me një bashkëpunim. …

Artikulli i plotë »

Vajzat seksi shqiptare që shkrinë borën me këto poza të nxehta [FOTO]

Temperaturat e ulëta nuk i kanë penguar aspak vajzat seksi shqiptare që të sfidojnë të ftohtin. Ndërkohë që të tjerët kanë nxituar të vishen trashë dhe të shijonë dëborën,Morena Taraku, Françeska Jaçe dhe Xhesika Ndoj sjellin këto postime përvëluese, vetëm me të brendshme. Françeska postoi një foto nga pushimet ku …

Artikulli i plotë »