Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve publikon

Upss u kap “mat”! Noizy ngacmon fansen bukuroshe shqiptare në orët e vona në INSTAGRAM, ajo i publikon mesazhet! [FOTO]

Noizy i ngacmon vajzat në INSTAGRAM si të gjithë ne! Reperi flirton me këtë bukuroshe shqiptare, ajo i publikon mesazhet. Me siguri ai nuk e di që i janë publikuar mesazhet, por nuk duhet të mërzitet! Ai është një nga reperët më të mirë shqiptarë, i suksesshëm si në muzikë, …

Artikulli i plotë »

Upss! Ermal Mamaqi “fëlliq” Kejvinën, i publikon videon intime ku i del…mos e humbisni! [VIDEO]

Moderatori i njohur ka ndarë me ndjekësit e tij në Instastory një video të cilën e ka quajtur “incidente xhirimesh”. Teksa Kejvina po bënte “stretching” i është zbërthyer kopsa dhe i ka dalë në pah gjoksi. Pas këtij incidenti menjëherë kanë plasur të qeshurat mes Ermalit dhe Kejvinës. Per me …

Artikulli i plotë »