Tuesday , 18 February 2020

Arkivat e etiketimeve publikon

FERO publikon këngën e re me skena të nxehta, fansat “e masakrojnë” keq fare, kanë të drejtë?! [FOTO / VIDEO]

Fero “i shkretë” s’po gjen rehat! Fero është një nga reperat më “IN” të momentit dhe këngët e tij të fundit po rezultojnë shumë të suksesshme. Para pak javësh solli “S’ka konkurrencë” me Rinën, ndërkohë që ditën e sotme ka publikuar një tjetër bashkëpunim me Sparks, nën titullin “Mamacita”. Me …

Artikulli i plotë »

Dafina Zeqiri s’njeh limite! Me shumë shkumë e krejtësisht NUDO, publikon videon intime nga dushi! [VIDEO]

Dafina Zeqiri “ndez” Instagramin! Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, prej kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku ka nisur karrierën e saj ndërkombëtare.Pikërisht nga Amerika, artistja ka postuar së fundmi disa fotografi me bikini duke shfaqur kështu format e saj super-seksi, por me …

Artikulli i plotë »

Publikon foto gjysmë e zhveshur, ish banorja e BBA-së i tregon komentuesit se a ishte para apo pas seksit

Me petale trëndafili, gjoksin jashtë, mesa duket Genta ka kaluar disa momente shumë pasionante! Ajo ka qenë një nga personazhet më karizmatik në edicionin e 5 të Big Brother dhe “habiti” publikun me mënyrën e hapur dhe të drejtëpërdrejtë të të bërit të gjërave.Videon mund ta shikoni duke shtypur poshte …

Artikulli i plotë »