Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve pamje

”Kot nuk thonë leku hedh ujin përpjetë”! Fatmir Hysenbelliu poston pamje nga shtëpia e re super luksoze… thjesht wow! [FOTO]

Fatmir Hysenbelliu është djali i një ndër biznesmenëve më të mëdhenj në Shqipëri, Irfan Hysenbelliut. Padyshim jeta e tij super luksoze e ka bërë Fatmirin të komentohet gjerësisht nga mediat rozë. Jeta e shtrenjtë, makinat luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe së fundmi postimi i disa InstaStory-ve, na bëjnë të mendojmë …

Artikulli i plotë »

Ledri Vula apo ndonjë aktorë turk? Reperi vjen me një ndryshim total në pamje, vajza bëhuni gati të ”çmendeni” [FOTO]

Ledri është padyshim një ndër reperët më të talentuar dhe të famshëm në vendin tonë, padyshim pamja e tij e jashtme është një ndër temat më të komentuara në rrjetet sociale. Mjafton të futemi tek një foto që Ledri ka postuar në Instagram dhe me siguri do të gjejmë një …

Artikulli i plotë »

Pamje tjera nga varrimi i vëllezërve Maloku nga Malisheva, ja kush ishte brenda oborrit të familjes (Foto)

Dje në orët e para të ditës së premte në Plloqicë të Malishevës u vranë dy vëllezërit: Bahri dhe Shani Maloku, ky i fundit ishte pjesëtar i FSK-së. Dyshohët se vëllezërit u vranë duke mbrojtur shtepinë e tyre nga hajnat të cilët sipas familjarëve të tyre donin t’ua vidhnin bagëtitë. …

Artikulli i plotë »