Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve noizy

Tha në këngën e tij, ”seksi si Nora e bukur si Era…”! Ja çfarë e lidh Noizy-n me Nora Istrefin [FOTO]

Janë dy personazhe shumë të talentuar dhe padyshim ky talent dhe puna e përkushtuar e tyre kanë bërë që Nora dhe Noizy të jenë shumë të famshëm dhe të pëlqyer për publikun shqiptar. Siç bën të ditur “Prive”, Noizyn dhe Nora Istrefin së shpejti do i shohim me një bashkëpunim. …

Artikulli i plotë »