Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve noizy

Noizy na tha ‘Natën e mirë’ me Rihannën, Dorina Mema e ‘thumbon’ keq duke i përmendur Baçin: ‘Të hëngërt morti…’[FOTO]

Noizy e ka treguar shpesh me postimet e tij në Insta se është i fiksuar pas divës së muzikës Rihanna dhe e kemi parë që edhe me komente në postime ta ngacmojë këngëtaren e famshme. Edhe së fundmi, reperi postoi në Insta një foto teksa shfaqej bukuroshja nga Barbadosi, ku …

Artikulli i plotë »

Noizy i habiti të gjithë kur na tha “Natën e Mirë” me Rihannën, shoku i tij i ngushtë “tallet” rëndshëm, i thotë atë që nuk pritej! [FOTO]

U mërzit vallë? Noizy është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë. Këngët e tij kthehen gjithmonë në hite dhe postimet e tij në Instagram nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar. Me siguri të gjithë e keni vënë re fiksimin e Noizyt për këngëtaren me famë botërore, Rihannën. Reperi shpesh …

Artikulli i plotë »