Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve njohur

Ndodh edhe kjo gjë Gigi Hadid copy paste nga këngëtarja e njohur shqiptare? Ja çfarë i thotë ajo: Hë moj… (Foto)

Ajo është një ndër këngëtaret më të talentuara shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Sidomos për atë publik që feston fundjavave në klubet e Tiranës, aty ku Arinda Gjoni këndon shpesh. Kjo e fundit është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj foto e video …

Artikulli i plotë »

Nuk i kishim parë, por edhe dy këngëtarët e njohur shqiptarë paskan qenë në dasmën mbretërore?!

Princi Harry i dha fund beqarisë ditën e shtunë në një ceremoni madhështore të dasmës së tij me Meghan Markle. Vëmendja e gjithë Britanisë, por edhe e botës mbarë, prej ditësh ishte përqendruar te kjo dasmë, që mund të cilësohet padiskutim si dasma e vitit. Me mijëra njerëz iu bashkuan …

Artikulli i plotë »

WOW! Në Festivalin e Kanës, festohet me këngën e reperit të njohur SHQIPTAR, zbuloni për kë bëhet fjalë! [VIDEO]

Ka lezet kur dëgjohet muzikë shqiptare në një nga eventet më të mëdhenj botërorë! Në Kanë të Francës po mbahet festivali i 71-të i filmit ku shumë yje botërorë janë bërë bashkë. Por mesa duket ata kanë festuar me këngën e reperit të njohur shqiptar, Ledri. Është vetë ai që …

Artikulli i plotë »