Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve ndodh

VIDEO/ Policia ndalon makinën 200 mijë eurosh të Hysajt? Ja çfarë i ndodh në Shkodër…

Elseid Hysaj është rikthyer në Shqipëri për të luajtur miqësoren kundër Norvegjisë e cila do të luhet ditën e hënë në “Elbasan Arena”. Shkodrani është parë dje dhe sot në qytetin e Shkodrës të udhëtojë me makinën e tij superluksoze, një “Lamborghini” që kushton rreth 200 mijë eurosh. Por, Hysaj …

Artikulli i plotë »