Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve marina

Zbulohet intervista e Marina Vjollcës për ‘Fiks Fare’: Do paguaja miliona për t’u bërë velinë [FOTO]

Sot është një ndër moderatoret dhe figurat më të njohura të ekranit shqiptar por dikur edhe ajo ka qenë një vajzë e thjeshtë dhe e pa djallëzuar. Kështu tregon Kozeta Kurti e ftuar në ‘Pop Culture’, duke vazhduar se Marina ishte jo koshiente për bukurinë që kishte. Por duke hapur …

Artikulli i plotë »

Çmendet Getoar Selimi: Publikohen fotot kur Marina Vjollca ishte në lidhje me armikun e Getoarit, këngtarin shqiptarë, ja kush është (Foto)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë një prej çifteve më të lumtur të estradës shqiptare. Ku gjithmonë jeta e tyre luksoze komentohet në mediat shqiptare. Por që para se të ishin bashkë, Marina Vjollca në të kaluarën kishte lidhje edhe me këngtarin shqiptarë që sot është armik i Getoarit, tani …

Artikulli i plotë »

E Papritur: Çmendet Marina Vjollca, i drejtohet Big Mamas: “Qepe gojën moj e pafytyrë, të pushoje nga puna, dhe….(VIDEO)

Marina Vjollca është një nga moderatoret e dashura të ekraneve shqiptare. E qeshur dhe gjithmonë me fjalë pozitive ajo ka fituar simpatinë e publikut. Por cfarë ndodhi në emision ku Big Mama vazhdimisht ndërhynte duke thënë “Ndjekim insertin”, por me sa duket Big Mama ka vijuar me të vetën siç …

Artikulli i plotë »

Thanë që Marina Fara i zbuloi të dashurin, menaxherin e njohur, Fjorentina e Big Brother flet troç: Jam e lumtur… [FOTO]

Fjorentina harron Olsin? Pas ndarjes nga Olsi, Fjorentina ka qenë çdo ditë e më shumë në qendër të vëmendjes e sidomos kur pak kohë më parë deklaroi se është në një lidhje. Ish-banorja deri më sot ka preferuar ta mbajë sekret kush është partneri i saj, por në mediat online …

Artikulli i plotë »