Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve luana

E Papritur: Luana Vjollca pyetet në emision live, “A ke bërë marredhenie me ish të dashurin Adrian Gaxhen?? Përgjigja e Luanes do t’ju lë pa fjalë (VIDEO)

Dikur ata kishin një lidhje mjaft serioze, por që pas një kohe i dhan fund lidhjes së tyre. Ndërsa Sot Luana është edhe më terheqese me bukurin e saj, në një emision e ftuar ishte Luana Vjollca ku ajo tregoi shumë sekrete për jetën e saj, po ashtu nuk mund …

Artikulli i plotë »

Luana si një ”LUANESHË” e vërtetë, ”tërbon” rrjetin me foton ”alla” Kim Kardashian [FOTO]

Luana duket e parezistueshme! Ajo është një nga moderatore më seksi shqiptare e cila është gjithmonë në qendër të vëmendjes falë projekteve televizive, por edhe prej pamjes e linjave mjaft të lakuara e tunduese. Nuk mungojnë fotot provokuese në Instagramin e saj ku jo më kot numëron mbi 1 milion …

Artikulli i plotë »

Luana “djeg” rrjetin dhe bën këtë paralajmërim duke treguar “muskujt”, shihni çfarë i thotë Marina [FOTO]

Luana e ka ndarë mendjen t’i “çmendë” fansat! Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit shqiptar dhe shumë e komentuar për linjat e saj truprore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në çdo paraqitje publike. Por sigurisht që të arrish këto forma, duhet shumë vullnet dhe shumë punë. …

Artikulli i plotë »