Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve luana

Ow? Luana Vjollca thotë për revistën e huaj atë që me siguri ka “acaruar” femrat e tjera shqiptare, zbulojeni! [FOTO]

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më joshëse në ekranin shqiptar. Jo vetëm moderatore, por atë e kemi parë edhe si këngëtare dhe projektet që ka realizuar kanë rezultuar të suksesshme.Shumë e përfolur në mediat shqiptare, ndërkohë që tani për moderatoren seksi kanë shkruajtur edhe mediat e huaja. Luana Vjollca …

Artikulli i plotë »

Luana tregohet e madhe, shtron iftar për një familje ku nëna po rrit fëmijët e vetme

Prezantuesja shqiptare njëherësh këngëtare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes gjithmonë sa i përket pamjes së saj si dhe projekteve të reja. Por këtë herë ajo ka qëndruar në Kosovë për një arsye tjetër, krejtësisht të veçantë dhe shumë të mirë. Luana ka qëndruar tek një familje, për të …

Artikulli i plotë »

Motrat Vjollca nuk kursehen as për festa! Luana tallet keq me Marinën para të gjithëve dhe na bëri të qeshim, ajo “i tërheq” veshin! [FOTO]

Moderatorja simpatike Marina, sot feston ditëlindjen. Ajo ka marrë urime pa fund, nga bashkëshorti i saj Getoari, motra e saj Luana dhe nëna e saj Maria, sigurisht edhe nga fansat e shumtë. Ama duket se Marina ka zgjedhur që këtë ditëlindje ta kalojë në bregdet, pasi ka postuar disa fotografi …

Artikulli i plotë »

E pyesin sa ja shite Luana Vjollcës faqen e Facebook-ut, Stiljano( Vipat e Bllokut) flet hapur: Ja shita… [VIDEO]

Shpesh herë kanë shkaktuar “kaus” tek personazhet e njohur shqiptar, me anë të postimeve që kanë bërë në faqen “Vipat e Blloku”. I ftuar në emisionin Adrenalinë në rubrikën “Koha për lojë”, njëri prej administratorëve të faqes, Stiljano, është pyetur për thashethemet që kanë dalë lidhur me një shitje “faqje” …

Artikulli i plotë »

Është shtatzënë apo jo? Luana tregon të vërtetën për Marinën me momentet nga…[VIDEO]

Të suksesshme në ekran dhe dy nga motrat më seksi të showbizz-it shqiptar. Së fundmi për Marina Vjollcën është aluduar shumë se moderatorja mund të jetë shtatzënë dhe kjo për pozicionin e pozave në Instagram, ku bukuroshja është munduar ta fshehi barkun. Këto dyshime mesa duket nuk qëndrojnë dhe këtë …

Artikulli i plotë »

Jo vetëm Noizy, Ledri, Elvana dhe Luana! Edhe kjo këngëtare shqiptare sapo bëri 1 milionë ndjekës në Instagram [FOTO]

Një nga personazhet e parë publikë shqiptarë që arriti 1 milionë ndjekës në Instagram ishte Enca. Pas saj edhe emra të tjerë nisën t’i gëzoheshin shifrës ‘1 milionë’ dhe këtu do të përmendnim Noizyn, Ledrin, Elvanën apo Luana Vjollcën. Por edhe një tjetër këngëtare shqiptare sapo arriti plot 1 milionë …

Artikulli i plotë »

Së shpejti Luana Vjollca këngë popullore? Këngëtari shqiptar i nxjerr SEKRETIN moderatores [FOTO]

Pas i kalli të gjithë me BENZINA, Luana Vjollca si duket shumë shpejt pritet të na surprizojë me projektet e reja. Dhe një ndër bashkëpunëtorët që moderatorja do ketë në projektet muzikore është Bujar Qamili. Këtë e ka zbuluar vetë këngëtari në në një intervistë të dhënë së fundmi në …

Artikulli i plotë »