Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve kengetarja

TRAGJIKE: Sapo ndodhi…Aksident në Rrugën e Kombit, Këngëtarja shqiptare në gjendje kritike, lëndohet edhe 40-vjeçari nga…

Para pak minutave Në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit ishte një këngëtare (M.S) dhe ka marr lendime te renda, ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit, ku ndodhi përplasja mes dy makinave që ishin me një shpejtësi prej 200km/h, po ashtu edhe një …

Artikulli i plotë »