Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve kengetarja

Ndodh edhe kjo gjë Gigi Hadid copy paste nga këngëtarja e njohur shqiptare? Ja çfarë i thotë ajo: Hë moj… (Foto)

Ajo është një ndër këngëtaret më të talentuara shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Sidomos për atë publik që feston fundjavave në klubet e Tiranës, aty ku Arinda Gjoni këndon shpesh. Kjo e fundit është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj foto e video …

Artikulli i plotë »

Këngëtarja shqiptare përfundon në INSTAGRAM-in e Victoria’s Secret. E shohin mbi 50 milion persona! [FOTO]

Të shumta janë vajzat të cilat janë adhuruese të firmës së famshme të të brendshmeve, “Victoria’s Secret” por sidomos të jenë pjesë e modeleve të kësaj firme. Shumë vajza të reja dhe të mëdha mund të thuhet se kanë një koleksion nga VS, edhe pse një kopje apo origjinale. Faqja …

Artikulli i plotë »

Ish-producenti i DRAKE akuzohet për ngacmim seksual nga këngëtarja shqiptare: Ai e provoi me mua por … [FOTO]

Ngacmimet seksuale në Hollywood nuk ka të sosur! Pas aktores Eliza Dushkut. një tjetër artiste shqiptare ka bërë një akuzë se dhe ajo është ngacmuar nga një ndër producentët më me emër, siç është Detail. Bëhet fjalë për Bebe Rexhën e cila pas shumë kohësh është treguar guximtare dhe ka …

Artikulli i plotë »

Këngëtarja shqiptare renditet krah ish të dashurit dhe emrave të tjerë të famshëm, si ndër më të pasurat [FOTO]

Sukseset e saj të njëpasnjëshme përkthehen edhe në vlerë monetare. Nëse këtë nuk e dinin të gjithë, Sunday Times e bën lajmin publik. Ajo ka publikuar listën e personave më të pasur dhe mes tyre është edhe emri i këngëtares së njohur shqiptare si dhe e ish të dashurit të …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Rrahet Rëndë Këngëtarja Adelina Tahiri Nga burri i saj Maqeonas vetem se i tha ja lejm emrin djalit Shqiptar.. (Video)

Këngëtarja Adelina Tahiri ka pësuar një rrahje ku si pasojë ka marrë lëndime të rënda, megjithatë flitet se është rrahur edhe bashkëshorti i saj maqedonas. Po ashtu flitet se është ne rrezik është shtatezanija e saj e cika është përfolur shumë gjat këtyre muajve. Ky lajm është shpërnda me te …

Artikulli i plotë »

Tronditet show bizi, ndërron jetë në moshën me të mirë këngëtarja e njohur dhe e dashur e publikut

Këngëtarja belge Maurane ka ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare, vetëm pak ditë pasi ishte rikthyer në skenë pas një mungese dyvjeçare. Maurane ishte emri i artit i këngëtares së lindur me identitetin Claudine Luypaerts, e cila u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në Schaerbeek, periferi e Brukselit, pasditen …

Artikulli i plotë »

Fifit i hakojnë INSTAGRAMIN! Kujdes mund të bini edhe ju preh e këtyre veprimeve… Ja çfarë ka bërë këngëtarja [FOTO]

Kemi dëgjuar shpesh herë që të famshmit kanë rënë preh e hakimeve në rrjetet sociale. Mesa duket hakerat tregohen të pamëshirshëm kur vjen puna tek adresat që kanë një numër të madh ndjekësish. Me një gjë të tillë është përballur Filloreta Raçi ose siç publiku e njeh – Fifi. Këngëtarja …

Artikulli i plotë »

”Do iki nga Shqipëria sepse nuk më vlerësojnë”! Këngëtarja shqiptare nuk mban më, shprehet krejt mllef kundër… [FOTO]

Me ardhjen e verës shumica e këngëtarëve shqiptare kanë filluar të sjellin në tregun muzikorë shqiptar, një numër të madh këngësh ritmike dhe mjaft të këndshme. Një ndër to është edhe Ronela Hajati! Javën e kaluar Ronela hajati solli hitin e saj më të ri veror, “Maje men”, që u …

Artikulli i plotë »