Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve ishte

Kjo ishte e tepërt! Fansi i thotë “je kancer për popullin shqiptar” pasi ekspozoi të pasmet, ja si përgjigjet Rasheli, mos e humbisni! [FOTO]

Rasheli është për t’u duartrokitur! Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar dhe si e tillë numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, të cilëve u dhuron gjithmonë foto seksi e të nxehta duke shfaqur linjat e saj shumë të përfolura. Pikërisht këto linjat e …

Artikulli i plotë »

Pamje tjera nga varrimi i vëllezërve Maloku nga Malisheva, ja kush ishte brenda oborrit të familjes (Foto)

Dje në orët e para të ditës së premte në Plloqicë të Malishevës u vranë dy vëllezërit: Bahri dhe Shani Maloku, ky i fundit ishte pjesëtar i FSK-së. Dyshohët se vëllezërit u vranë duke mbrojtur shtepinë e tyre nga hajnat të cilët sipas familjarëve të tyre donin t’ua vidhnin bagëtitë. …

Artikulli i plotë »