Tuesday , 18 February 2020

Arkivat e etiketimeve ishte

Këtë detaj me siguri e keni humbur! Ja pse ishte bosh karrigia krah William në dasmën e Princit Harry dhe Meghan [FOTO]

E shtuna e 19 Majit ishte ndër ditët më të veçanta për Princ Harry-n dhe Meghan Markle. Çifti kurorëzoi dashurinë e tyre me një dasmë përrallore dhe shumë vajza do donin të ishin në vendin e Markle. Ceremonia u ndoq nga miliona njerëz nëpër botë dhe shume i kuriozoi karrigia …

Artikulli i plotë »

Nëse menduat se ishte Majk, gaboheni! Do çuditeni kur të shihni se këngët e cilit reper shqiptar kërcen Roan [FOTO/VIDEO]

Majk u bë baba për herë të parë me Majlindën. Ajo solli në jetë vogëlushin të cilin e qujati Roan, por çifti u ndanë që kur Majlinda ishte shtatzënë. Kurrë nuk u mësua arsyeja e vërtetë e ndarjes së tyre, megjithatë modelja vazhdon të rrisë e vetme por e lumtur …

Artikulli i plotë »

Enca e pranon: Bera s*ks me djalin e video klipit, ishte i “tmerrshem” shqiptaret nuk i’u afrohen as deri te thoni… ( VIDEO )

Enca Haxhiu behet e para këngëtare Shqiptare qe ka realizuar një klip tërësisht te pazakontë për kohen e Shqiptareve, ajo bën puthje e prekje te cilat vetëm ne klipe te Rihhanes mund te shohësh.. Ajo pranon se ka bër s*ks me modelin nga Spanja, për te cilin thotë se është …

Artikulli i plotë »

Publikon foto gjysmë e zhveshur, ish banorja e BBA-së i tregon komentuesit se a ishte para apo pas seksit

Me petale trëndafili, gjoksin jashtë, mesa duket Genta ka kaluar disa momente shumë pasionante! Ajo ka qenë një nga personazhet më karizmatik në edicionin e 5 të Big Brother dhe “habiti” publikun me mënyrën e hapur dhe të drejtëpërdrejtë të të bërit të gjërave.Videon mund ta shikoni duke shtypur poshte …

Artikulli i plotë »