Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve gjithe

‘Dilara’ nënë për herë të parë, sjell në jetë një vajzë me bashkëshortin shqiptar që e njohim të gjithë, ja kush është (FOTO)

Aktorja e famshme turke Ebru Ozkan, e njohur në Shqipëri si Dilara në filmin turk ‘Fate të Kryqëzuara’ është bërë nënë për herë të parë. 39-vjeçarja ka sjellë në jetë një vajzë, me bashkëshortin shqiptar. Dy aktorët janë martuar më 4 korrik të 2016-ës. Ata janë një prej çifteve më …

Artikulli i plotë »

‘Se*s’ në tend por në mes të qytetit, çmenden të gjithë thërrasin policinë…(video)

Një video mjaftë interesante është shfaqur. Videoja është kamer e fshehur ku në një tend në mes të qytetit ku qarkullojnë njerëzit kryejnë marëdhënje seksuale, por diçka êshtë më ndryshe pasi ta shihni videon do ta kuptoni, qytetarët nga ajo se cfarë shohin thërrasin edhe policinë , ndiqe videon më …

Artikulli i plotë »

Mund të ketë të gjithë lekët e botës, por këngëtarja e njohur jetoka me qera në këtë shtëpi [FOTO]

Ja që edhe VIP-at “kursejnë”! Ajo gjithmonë është dalluar për jetën e saj super luksoze dhe të themi të drejtën e ka merituar sepse ka punuar për këtë ditë. Bëhet fjalë për këngëtaren Mariah Carey, e cila kohët e fundit ka jetuar në një rezidencë e cila kishte një pagesë …

Artikulli i plotë »