Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve gjithe

‘Je në mendjen time, gjatë gjithë kohës…lakuriq’, reperi i famshëm shqiptar bën deklaratën publike [FOTO]

Ai nuk përflitet shpesh për lidhje me femrat, përveç flirtimeve të shumta apo historive tepër të shkurtra. Megjithatë ndodh ndonjëherë që të flasë për femrat, jo vetëm në tekstet e këngëve. Këtë herë Noizy ka publikuar një Instastory në të cilën shkruan anglisht: Ti je në mendjen time gjatë gjithë …

Artikulli i plotë »

Noizy i habiti të gjithë kur na tha “Natën e Mirë” me Rihannën, shoku i tij i ngushtë “tallet” rëndshëm, i thotë atë që nuk pritej! [FOTO]

U mërzit vallë? Noizy është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë. Këngët e tij kthehen gjithmonë në hite dhe postimet e tij në Instagram nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar. Me siguri të gjithë e keni vënë re fiksimin e Noizyt për këngëtaren me famë botërore, Rihannën. Reperi shpesh …

Artikulli i plotë »

Bleona Qereti di si t’i bëjë të gjithë të flasin për të! Veshja dhe gjoksi i saj tërheqin sërish vëmendje në këtë event të madh [VIDEO]

Pas përfundimit të eventit më të rëndësishëm të ndarejs së çmimeve Oscar 2018 para pak muajsh, në tapetin e kuq parakaluan vipat ku u organizua një ‘afterparty’ nga Vanity Fair në Los Angeles. Ajo që la gojëhapur të gjithë ishte parakalimi i Bleona Qeretit, e cila tërhoqi vëmendjen me një …

Artikulli i plotë »

Pasi i mahniti të gjithë me performancën e tij magjike, mësoni çfarë i ka ndodhur Eugent Bushpepës, gjëra të mira në horizont!

Eugent Bushpepa padyshim që ka bërë një përfaqësim dinjitoz për Shqipërinë në Eurovizion, ndërkohë që zëri i tij ka elektrizuar skenën e spektaklit. Por mesa duket renditja në vendin e 11-të nuk paska qenë edhe aq pa gjë. Gjatë një interviste për “Top Shoë”, Bushpepa ka pranuar se i ka …

Artikulli i plotë »

Profeci e lashtë gjermane: Një vend në Europë do përpiqen të gjithë ta shkatërrojnë, por ai do bëhet tempull i Perëndisë!

Një vend të shkëlqyer në jug të Evropës të gjithë do të përpiqen ta shkatërrojnë, por ai do t’i mbijetojë të gjithë dhe do të bëhet Tempull i Zotit! Profecia e pabesueshme e një kleriku të panjohur gjerman nga shekulli i 17 flet për vendin i cili do t’i mbijetojë …

Artikulli i plotë »

Kylie Jenner i tregon të gjithë botës se kush është babai i Stormit, shqiptari me famë botërore habit me komentin e tij! [FOTO]

Interneti u çmend pasi filluan të qarkullonin fotografi të truprojës së bukuroshes së famshme Kylie Jenner, për të cilin u tha se është i ati i Stormit, vajzës së porsalindur të Jenner. Aludimet nisën pasi Stormi ka ngjashmëri të hatashme me Tim Chung, i cili shërben si truproja i familjes …

Artikulli i plotë »

Çmendet Stresi në emision befason të gjithë, i thot Luanes të njoh prej kur ishe e re dhe me kë e ke bërë, dhe shikoni si ja kthen Luana (VIDEO)

Çmendet Stresi në emision befason të gjithë, i thot Luanes të njoh prej kur ishe e re dhe me kë e ke bërë, dhe shikoni si ja kthen Luana….Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Shiko kush luan” ndër të ftuarit ishte edhe reperi i njohur, Stresi. Mesa duket mes moderatores se …

Artikulli i plotë »