Sunday , 17 November 2019

Arkivat e etiketimeve fundit

Prekëse: Momenti i fundit i një nëne me djalin e saj, para se ai të vdiste nga meningjiti (Foto)

Kjo foto prekëse tregon momentin e fundit të një mamaje, bashkë me djalin e saj gjashtëvjeçar, para se ai të vdiste nga – vetëm dy ditë pasi i ishin paraqitur simptomat. Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, Sharon Carver, 37, postoi foton emocionale të djalit të saj, Mark ‘MJ’ …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: Krisë në Maqedoni, incident i përgjakshëm mes shqiptarëve e maqedonasve

Para pak çastesh ka ndodhur një incident ndërmjet dy të rinjëvë të përkatësisë shqiptare dhe maqedone në qendër të Tetovës, afër Restorant Arbit. Sipas një dëshmitari nga vendi gjarjes mësohet se motivet nuk janë politike dhe se incidenti ka ndodhur pas një zënke ndërmjet dy të rinjëve për arsye të …

Artikulli i plotë »