Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve fundit

LAJMI I FUNDIT: Presidenti i Thaçi: Jap dorëheqje nëse nuk bëhet Ushtria

Në emisionin “Debat` sonte transmetohet intervista ekskluzive me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi tha se Ushtria e Kosovës do të bëhet në koordinim me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimin Evropian. Sipas tij, nuk ka kthim mbrapa. “Jap dorëheqje nëse Kuvendi nuk e voton …

Artikulli i plotë »

Prekëse: Momenti i fundit i një nëne me djalin e saj, para se ai të vdiste nga meningjiti (Foto)

Kjo foto prekëse tregon momentin e fundit të një mamaje, bashkë me djalin e saj gjashtëvjeçar, para se ai të vdiste nga – vetëm dy ditë pasi i ishin paraqitur simptomat. Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, Sharon Carver, 37, postoi foton emocionale të djalit të saj, Mark ‘MJ’ …

Artikulli i plotë »