Sunday , 17 November 2019

Arkivat e etiketimeve fundit

LAJMI FUNDIT: Nuk ka të ndalur Cozman edhe Noizy ja tani ku u takuan edhe ndodhi kjo gje…

Ishte pikërisht data 13 shtator e vitit 2016, rreth orës 17:15 ku në parkingun para hotelit “Sëiss Diamond”, ndodhi një përleshje mes dy prej grupeve më të mëdha të reperëve, ata të OTR-së nga Shqipëria dhe BabaStars nga Kosova.Përplasja që shkaktoi më shumë bujë ishte ajo mes reperit Noizy dhe …

Artikulli i plotë »