Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve fundit

‘Ça k***n je?’ Fansi ofendon Rashelin, kjo e fundit ia kthen: ‘Statujë me seliko jam’ [FOTO]

Rasheli është një ndër vajzat më të përfolura dhe komentuara të showbiz-it shqiptare dhe këtë nuk mund ta mohojmë. Ajo gjithmonë shkakton zhurmë me ato ç’ka thotë apo është poston në Instagramin e saj. Edhe këtë here ajo është gjetur para paragjykimeve të njerëzve, një prej komenuesit e ofendon duke …

Artikulli i plotë »

Pyetet kur ka qenë hera e fundit qe ka kryer marrëdhënie me një mashkull, Arbana me përgjigjen e saj do ju lë pa fjalë (Foto/Video)

Ishte zgjedhur me e bukura në vitin 1996, kur ishte një vajzë e re dhe plot jetë. Ajo e tillë ka mbetur edhe tani, dhe që atëherë asnjëherë nuk është larguar nga jeta publike. Ndonëse shumë kush mund të ketë dëshiruar ta ketë në krah, Arbana Osmani nuk është martuar. …

Artikulli i plotë »