Tuesday , 21 January 2020

Arkivat e etiketimeve eshte

Godet gruaja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani: Nuk jam unë, ja kush është gruaja më e bukur në estradë (Video)

Këtë javë Sinan Hoxha dhe Anddra Destani hapen një butik në Tiranë. Shumë të pranishëm dhe shumë mysafirë kishin ata në hapjen solemnte të butikut, mirëpo emisioni i kësaj jave u realizua jashtë studiove ku bëhet zakonisht. Mysafirët e kësaj jave ishin Andrra Destani, Sinan Hoxha, Sabri Fejzullahu me bashkëshortën …

Artikulli i plotë »

Nuk është ajo çfarë jeni duke menduar JOO, JOO – Fotografi qe po çmendin boten, sidomos e 3-ta është e krisur fare.. ( FOTO )

Nëse jeni përdorues i Instagram, ju keni parë më shumë gjasa disa foto klishe me vajzat që paraqesin selfie në banjo, duke i kthyer flokët në det, ose duke bërë yoga në vende të rastësishme. Kohët e fundit disa djem filluan një prirje të re duke bërë piktura ku ata …

Artikulli i plotë »

Kylie Jenner i tregon të gjithë botës se kush është babai i Stormit, shqiptari me famë botërore habit me komentin e tij! [FOTO]

Interneti u çmend pasi filluan të qarkullonin fotografi të truprojës së bukuroshes së famshme Kylie Jenner, për të cilin u tha se është i ati i Stormit, vajzës së porsalindur të Jenner. Aludimet nisën pasi Stormi ka ngjashmëri të hatashme me Tim Chung, i cili shërben si truproja i familjes …

Artikulli i plotë »