Tuesday , 21 January 2020

Arkivat e etiketimeve besoni

Ja Vlen Ta Shikoni: Andrra Rrëfen Si E Ngacmoi Sinani Kur E Pa Për Herë Të Parë, S’do Ta Besoni Ç’mendonte Këngëtari

Ja Vlen Ta Shikoni: Andrra rrëfen si e ngacmoi Sinani kur e pa për herë të parë, S’do ta besoni ç’mendonte këngëtari….Të ftuar në emisionin “Rudina”, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani kanë rrëfyer me detaje historinë e njohjes së tyre. Siç kanë treguar edhe më parë, këngëtari …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni çfarë i ndodhi fitueses së Eurovisionit pak minuta pasi morri çmimin

Emocionet pasi mori çmimin e parë, padyshim kanë qenë të mëdha për këngëtaren Netta Barzi, fituesen e Eurovision 2018. Pasi ka përfunduar performancën si kënga fituese , ajo është rrëzuar nga shkallët. Në një video që është bërë virale në rrjet, është fiksuar momenti kur ajo rrëzohet, teksa gjithë stafi …

Artikulli i plotë »

E gjithë Europa “çmendet” pas Eugent Bushpepës! Nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur INSTAGRAM-it të tij! [FOTO]

Mbrëmjen e lënë pas, ai i ngriti peshë zemrat e shqiptarëve, por edhe të tjerët i mahniti! Mbrëmë ishte një natë e paharrueshme për të gjithë shqiptarët pasi pas 3 vitesh mungesë, Eugent Bushpepa e çoi Shqipërinë në finalen e madhe të Eurovision që do mbahet më 12 maj. Bushpepa …

Artikulli i plotë »

“Na myti vapa, leku letër”! Nuk do ta besoni çfarë bën motra e Encës me tufën me EURO: Nuk fillon…[VIDEO]

Hajde Uindi hajde! Uindi Haxhia është njëra nga personazhet më të komentuara të “Instagramit”. E gjithë fama e saj vjen nga vet motra, Enca por sigurisht edhe imazheve që ajo publikon në rrjetet sociale. Mesa duket Uindi preferon të vazhdojë rrugën që ka ndjekur edhe motra e saj dhe për …

Artikulli i plotë »