Tuesday , 10 December 2019

Arkivat e etiketimeve aktorja

Wow, nuk e prisnim! ‘Sarpi’dhe aktorja shqiptare kapen duke trafikuar drogë: Dënohen me 4 vite burg! [FOTO]

Shumë shqiptarë tashmë janë fansa të mëdhenj të aktorëve turq dhe për të fiksuarit pas tyre ka një lajm të keq. Dy nga aktorët e famshëm të serialeve turq janë arrestuar. Bëhet fjalë për Çağatay Ulusoy, të cilin shumë prej jush e njihni me rolin e ‘Sarpi’-t dhe aktorja me …

Artikulli i plotë »

Sa gjynah! Aktorja aq e dashur për shqiptarët shokon me deklaratën: Burri më rrahu me rrip kur isha shtatzënë

Besoj se të gjithë keni dëgjuar për serialin turk “Sulejmani i madhërishëm”… Ju kujtohet aktorja e njohur si “Ahsen Hatun”? Me siguri e mbani mend për pamjen e saj të jashtme dhe bukurinë e rrallë! Së fundmi ka shokuar me rrëfimin mbi ish-bashkëshortin e saj, biznesmenin Umit Aslan me të …

Artikulli i plotë »

Mbani Frymën: Nuk do ta njihnj, Ja sa ka ndryshur “Filizi”, aktorja e serialit “Jetë e hidhur”

Ajo është bërë nënë “Aci Hayat” apo siç përkthehet në shqip “Jetë e hidhur” është njëri ndër serialet më të pëlqyer që është transmetuar te ne dhe para ekranit ka mbledhur një numër të madh të shikuesve. Jo vetëm ngjarja e ka bërë të veçantë këtë serial, por edhe aktorët …

Artikulli i plotë »