Friday , 14 December 2018

Skena e tmerrshme! Nëna fut djalin e saj në lavatrice, shikoni çka i ndodhë…

Një nënë e re e cila fotografoi djalin e saj në makinë të rrobave dhe u filmua duke e hedhur atë në tokë sikur të ishte një kukull, është duke u hetuar nga policia.
Për Courtney Sewart, nënën që e keqtrajtoi djalin e saj 2 vjeç e gjysmë Caleb, që vuan nga Sindromi Daun, u raportua në Daily Record.
Stewart postoi në Facebook një fotografi të foshnjës ku shihej brenda makinës së rrobave, transmeton Gazeta Express.
Ai mund të shihet brenda makinës së rrobave përmes derës së makinës.
Më pas dolën edhe disa pamje të cilat e shfaqnin nënën duke e hedhur djalin e saj me fytyrë për tokë dhe duke e tërhequr atë zvarrë…
shtype hapsiren e meposhtme dhe prit 5 sekonda per te pare videon…