Tuesday , 10 December 2019

Roberti i gëzohet suksesit të Erës, por ja çka thotë për Duan, Ritën dhe Majlinda Kelmendin

Muzikanti Robert Berisha po i gëzohet sukseseve të Era Istrefit.

Kjo përkrahje erdhi menjëherë pasi u konfirmua zyrtarisht se kënga e Kupës Botërore do të këndohet nga Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefi, shkruan lajmi.net

Nëpërmjet publikimit të një Instastory Roberti e ka ritheksuar faktin se Era Istrefi në skenën botërore është ngjitur me forcat e veta.:Ja dhe video shikojeni duke klikuar rekklamm me poshte: