Friday , 14 December 2018

Trondit Linda Morina, i’a tregon gjoksin Milaim Zekës gjatë emisionit

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë Milaim Zeka dhë Linda Morina. Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante, shkruan Prishtina.news Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer më pyetje, gjithaashtu nuk munguan edhe befasit në emision. Linda …

Artikulli i plotë »

Upss! E kapët ‘perlën’ e radhës së Rudinës? Plas gallata në rrjete sociale [VIDEO]

Rudina Magjistari është kthyer në personazhet e preferuar të faqeve të MEME-ve dhe shumë prej atyre që qeshin me të, tani e ‘dashurojnë’ akoma më shumë. Shumë prej personave që ndjekin faqet humoristike në Instagram mezi presin të shohin moderatoren e famshme dhe ‘bëmën’ e radhës prej saj. Per me …

Artikulli i plotë »

Nuk janë ndarë! Me Kejsin në studion e ‘Fun Day’, Stresi tregon planet për martesë: ‘Do jetë dasmë tradicionale, 100% shqiptare!’ [VIDEO]

I ftuar në emisionin ‘Fun Day’ me moderatore Fatma Methasani ka qenë reperi i famshëm, Stresi. Ai foli rreth projektit më të fundit ‘GTA’ si dhe atyre të ardhshme, por nuk kishte si të mos fliste edhe për dashurinë e tij te madhe që ekziston mes tij dhe partneres. Edhe …

Artikulli i plotë »