Friday , 23 March 2018

”Kot nuk thonë leku hedh ujin përpjetë”! Fatmir Hysenbelliu poston pamje nga shtëpia e re super luksoze… thjesht wow! [FOTO]

Fatmir Hysenbelliu është djali i një ndër biznesmenëve më të mëdhenj në Shqipëri, Irfan Hysenbelliut. Padyshim jeta e tij super luksoze e ka bërë Fatmirin të komentohet gjerësisht nga mediat rozë. Jeta e shtrenjtë, makinat luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe së fundmi postimi i disa InstaStory-ve, na bëjnë të mendojmë …

Artikulli i plotë »

Na tha,“Nëse s’jam ma i forti n’qytet dije se t’kan rrejt b*tch”! Pasi u rrah keq nga 4 persona, Fero reagon për herë të parë [VIDEO]

Kur dëgjojmë fjalën “Gang Gang”, menjëherë na vjen në mendje reperi i njohur shqiptar Fero. Padyshim kjo këngë u prit në mënyrën më të “këndshme” nga publiku, madje një pjesë e fansave të reperit kanë filluar ta përdorin shprehjen “Gang Gang”, në përshkrimet e e fotove që hedhin në rrjetet …

Artikulli i plotë »