Friday , 21 September 2018

Noizy na tha ‘Natën e mirë’ me Rihannën, Dorina Mema e ‘thumbon’ keq duke i përmendur Baçin: ‘Të hëngërt morti…’[FOTO]

Noizy e ka treguar shpesh me postimet e tij në Insta se është i fiksuar pas divës së muzikës Rihanna dhe e kemi parë që edhe me komente në postime ta ngacmojë këngëtaren e famshme. Edhe së fundmi, reperi postoi në Insta një foto teksa shfaqej bukuroshja nga Barbadosi, ku …

Artikulli i plotë »

Këtë detaj me siguri e keni humbur! Ja pse ishte bosh karrigia krah William në dasmën e Princit Harry dhe Meghan [FOTO]

E shtuna e 19 Majit ishte ndër ditët më të veçanta për Princ Harry-n dhe Meghan Markle. Çifti kurorëzoi dashurinë e tyre me një dasmë përrallore dhe shumë vajza do donin të ishin në vendin e Markle. Ceremonia u ndoq nga miliona njerëz nëpër botë dhe shume i kuriozoi karrigia …

Artikulli i plotë »

Trondit Linda Morina, i’a tregon gjoksin Milaim Zekës gjatë emisionit

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë Milaim Zeka dhë Linda Morina. Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante, shkruan Prishtina.news Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer më pyetje, gjithaashtu nuk munguan edhe befasit në emision. Linda …

Artikulli i plotë »