Friday , 21 September 2018

Deputetes Shqiptare I Merr Era Fustanin, Behet Horë I Dalin Në Pah Të Pasmet Seksi (Video)

Reme Lala, deputetja më e re e PDIU-së është përfolur shpesh si një politikanet më simpatike shqiptare. Gjithmonë e kuruar deri në detaje, ku bien në sy krahas veshjes, këpucët dhe çantat e markave. Reme komentohet vazhdimisht për format seksi dhe veshjet luksoze, të cilat nuk nguron t’i “sjellë” në …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Rrahet Rëndë Këngëtarja Adelina Tahiri Nga burri i saj Maqeonas vetem se i tha ja lejm emrin djalit Shqiptar.. (Video)

Këngëtarja Adelina Tahiri ka pësuar një rrahje ku si pasojë ka marrë lëndime të rënda, megjithatë flitet se është rrahur edhe bashkëshorti i saj maqedonas. Po ashtu flitet se është ne rrezik është shtatezanija e saj e cika është përfolur shumë gjat këtyre muajve. Ky lajm është shpërnda me te …

Artikulli i plotë »

Bravo, SHQIPE! Eugent Bushpepa dhe Eleni Foureira triumfojnë në Eurovision 2018. Shihni momentin emocionues! [FOTO/VIDEO]

Mbremja e sotme ka qenë ‘zjarr fare’ në Eurovision dhe Shqipëria është paraqitur denjësisht në natën e parë. I pari që performoi ishte Eugen Bushpepa me këngën “Mall” dhe ia doli të fitonte zemrat e publikut në sallë teksa u duartrokit pafund dhe jo vetëm. Më pas performoi edhe shqiptarja …

Artikulli i plotë »