Friday , 14 December 2018

”Tatuazh sa 1000 fjalë”! Olsi Bylyku tregon domethënien befasuese që ka ”stampuar” në krahun e tij [VIDEO]

“Adrenalinë” është emri i emisionit më të ri në IN Tv, një emision fantastik, i mbushur me ngjarje nga më të ndryshmet në fushën e sportit, por jo vetëm. Gjithashtu lojërat, batutat dhe të qeshurat me personat VIP, nuk i mungojnë këtij emisioni. Një pjesë shumë interesante e “Adrenalinë”, ishte …

Artikulli i plotë »

Deputetes Shqiptare I Merr Era Fustanin, Behet Horë I Dalin Në Pah Të Pasmet Seksi (Video)

Reme Lala, deputetja më e re e PDIU-së është përfolur shpesh si një politikanet më simpatike shqiptare. Gjithmonë e kuruar deri në detaje, ku bien në sy krahas veshjes, këpucët dhe çantat e markave. Reme komentohet vazhdimisht për format seksi dhe veshjet luksoze, të cilat nuk nguron t’i “sjellë” në …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Rrahet Rëndë Këngëtarja Adelina Tahiri Nga burri i saj Maqeonas vetem se i tha ja lejm emrin djalit Shqiptar.. (Video)

Këngëtarja Adelina Tahiri ka pësuar një rrahje ku si pasojë ka marrë lëndime të rënda, megjithatë flitet se është rrahur edhe bashkëshorti i saj maqedonas. Po ashtu flitet se është ne rrezik është shtatezanija e saj e cika është përfolur shumë gjat këtyre muajve. Ky lajm është shpërnda me te …

Artikulli i plotë »