Friday , 14 December 2018

Sa seksi! Me TANGA e me reçipeta të ngushta, Angela Martini “çmend” rrjetin me këtë kërcim sensual, s’duhet humbur [VIDEO]

Hajde Angela hajde! Angela Martini është një nga modelet më të komentuara në media për karrierën dhe veçanërisht për jetën e saj private. Pas martesës së shkodranes me biznesmenin rumun, të gjithë ndjekësit kanë parë momente nga më të ndryshmet të jetës së saj.:Ja dhe video shikojeni duke klikuar rekklamm …

Artikulli i plotë »

Ow? Luana Vjollca thotë për revistën e huaj atë që me siguri ka “acaruar” femrat e tjera shqiptare, zbulojeni! [FOTO]

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më joshëse në ekranin shqiptar. Jo vetëm moderatore, por atë e kemi parë edhe si këngëtare dhe projektet që ka realizuar kanë rezultuar të suksesshme.Shumë e përfolur në mediat shqiptare, ndërkohë që tani për moderatoren seksi kanë shkruajtur edhe mediat e huaja. Luana Vjollca …

Artikulli i plotë »

Nuk i kishim parë, por edhe dy këngëtarët e njohur shqiptarë paskan qenë në dasmën mbretërore?!

Princi Harry i dha fund beqarisë ditën e shtunë në një ceremoni madhështore të dasmës së tij me Meghan Markle. Vëmendja e gjithë Britanisë, por edhe e botës mbarë, prej ditësh ishte përqendruar te kjo dasmë, që mund të cilësohet padiskutim si dasma e vitit. Me mijëra njerëz iu bashkuan …

Artikulli i plotë »