Friday , 14 December 2018

Flori i rikthehet të shkuarës? ‘E mban mend kur më the ‘të dua’? [FOTO]

Flori Mumajesi është një ndër këngëtarët dhe producentët më të suksesshëm në muzikë. I cilësuar ndryshe si ‘makineria e hiteve’, ai dallohet edhe për shpirtin romantik. Por, pas largimit të Elvanës nga ‘Threedots’ ai u përfol gjatë në lidhje me këngëtaren dhe për një lidhje të re që supozohej se …

Artikulli i plotë »

Të gjithë dyshuan se është shtatzënë, Orinda Huta shpreh dëshirën e veçantë që lë të nënkuptohet shumë…[FOTO]

Të gjithë u lumturuan duke u bërë palë me thashethemin se Orinda Huta është shtatzënë dhe ishte vetë moderatorja që më pas i mohoi këto zëra. Historia e dyshimeve vazhdoi dhe kjo pasi në emisionin “Dua të bëj të lumtur”, pozicioni i dorës mbi bark nga ana e Orindës bëri …

Artikulli i plotë »