Friday , 23 March 2018

Shkrepëse në formë arme! Zbulohen 4 personat që rrahën Feron: E pësojnë si mos më keq [FOTO]

Sulmi ndaj reperit të njohur Fero ditën e djeshme, ishte një ndër lajmet më të lexuara. Në fillim lajmi për rrjahen, reagimi i Feros, vetë identifikimi i agresorit dhe së fundmi kapja e “katër muskëtjerëve”, kanë krijuar një zhurmë të madhe nga ana e medieve online lidhur më këtë ngjarje. …

Artikulli i plotë »

Mbani Frymën: E keni parë shpesh, por nuk e keni ditur se është motra e Flori Mumajesit (FOTO EKSKLUZIVE)

Kantautori dhe tekstshkruesi i mirënjohur shqiptar Flori Muamjesi, është ndër më të pëlqyerit e momentit në trevat tona. Por, kur flietet për temat private rreth jetës së tij, edhe aty mund të thuhet se është ndër më të përfolurit, ai keto dit e ka postuar nje foto ne rrjetet sociale …

Artikulli i plotë »

E ‘zhveshi’ Ermal Mamaqin për ditëlindje, por më pas u pendua, çfarë ka ndodhur me Rashel Kolanecin?[FOTO]

E mori famën në daljen publike në emision me Ermal Mamaqin dhe po ashtu edhe pas largimit, Rashel Kolaneci vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale. Ashtu siç e pamë ditën e djeshme Mamaqi ka festuar 36-vjetorin ku nuk mungoi edhe urimi nga ish-bashkëpuntorja e …

Artikulli i plotë »

Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, a e dini kush është burri i Artiola Toskës? Nuk do ta besoni, ja kush është Ai (FOTO)

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare nuk e ka prezantuar bashkëshortin, edhe pse gjithmonë e ka falenderuar për mbështetjen që i ka dhënë. Por mesa duket ky mister nuk ka zgjatur dhe shumë, pikërisht dje ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin, teksa shkruan …

Artikulli i plotë »

Gruaja e ‘Bekimit’ një zonjë e vërtetë, e ‘shkrin’ atë me buzëkuq e fustan të zi

Astrit Kabashi rrëmbeu zemrat e publikut kosovar me rolin e tij ‘serioz’ të Bekimit në serialin vendor ‘Kafeneja Jonë’. Astriti është nga aktorët më profesionistë që numëron ekrani kosovar, prandaj edhe i jipen role të shumta në projekte të filmit, përcjell ORAvip. Fansat e tij do të dëshironin ta njihnin …

Artikulli i plotë »