Friday , 21 September 2018

Pa pikë turpi! Shumë seksi dhe për “shtatë palë qejfe”, Trejsi Sejdini bën atë që ju me siguri s’do guxonit! [VIDEO]

Apo e keni bërë ndonjëherë? Ajo është fare e re në moshë, por prej kohësh ka pushtuar të gjitha lajmet rozë për shkak të fotove të saj hot dhe sherreve të shpeshta në klube nate dhe jo vetëm. Bëhet fjalë pikërisht për Trejsi Sejdinin apo siç e njohim ndryshe “Gangsterja …

Artikulli i plotë »

Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan e ftojnë për kafe turke, shihni si tallet Ermal Mamaqi [VIDEO]

A të keqen… Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman prej vitesh po jetojnë historinë e tyre të dashurisë dhe pothuajse çdo ditë marrin vëmendjen e mediave. Para pak javësh çifti simpatik ishin të ftuar në “Xing me Ermalin” dhe siç duket Almeda dhe Tolga ia kanë kthyer qokën moderatorit …

Artikulli i plotë »