Friday , 14 December 2018

Bleona Qereti di si t’i bëjë të gjithë të flasin për të! Veshja dhe gjoksi i saj tërheqin sërish vëmendje në këtë event të madh [VIDEO]

Pas përfundimit të eventit më të rëndësishëm të ndarejs së çmimeve Oscar 2018 para pak muajsh, në tapetin e kuq parakaluan vipat ku u organizua një ‘afterparty’ nga Vanity Fair në Los Angeles. Ajo që la gojëhapur të gjithë ishte parakalimi i Bleona Qeretit, e cila tërhoqi vëmendjen me një …

Artikulli i plotë »

Luana tregohet e madhe, shtron iftar për një familje ku nëna po rrit fëmijët e vetme

Prezantuesja shqiptare njëherësh këngëtare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes gjithmonë sa i përket pamjes së saj si dhe projekteve të reja. Por këtë herë ajo ka qëndruar në Kosovë për një arsye tjetër, krejtësisht të veçantë dhe shumë të mirë. Luana ka qëndruar tek një familje, për të …

Artikulli i plotë »