Nusja e Granitit dhe Taulantit do t’iu lënë gojëhapur, shikoni si dalin me vjehrrën e tyre

Nuset e Xhakajve po tërhqein vëmendjen në publikun shqiptar, edhe pse jetojnë në Zvicërr.

Granit dhe Taulant Xhaka erdhën në media si futbollistët që shumë shqiptarë krenohen me ta, përcjell ORAvip.

Të dy të fejuar, nuset e tyre janë edhe shoqe të mira, të cilat shpesh edhe i shohim të shoqëruara nga vjehrra e tyre në udhëtimet e përbashkëta familjare.

Një fotografi e postuar nga nusja e Granitit, shihen dy kunatat me veshje kaq të bukura e sigurisht të shtrenjta, e hiç më pak sfiduese në këtë aspekt është edhe vjehrra e tyre.

Ja si po duken bashkë nuset e Xhakajve./ORAvip/