Friday , 14 December 2018

Noizy ia rrezikoi jetën këtij fëmije sot

Njihet si koleksionist i veturave.

Por, reperi Noizy sot ka bërë një veprim aspak të hijshëm, shkruan lajmi.net

Ai ka hyrë ‘live’ në Instagram ku shihet se po voziste Ferrarin dhe në ulësen përpara kishte një fëmijë.

Noizy ka shkelur shpejtësin e mbi 200 km/h, duke rrezikuar kështu jetën e të riut!/Lajmi.net/