Tuesday , 18 February 2020

Mbahuni! Fjolla Morina ju ‘çmend’ me foton e fundit

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është njëra ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar e cila arrin që të rrëmbejë vëmendje me çdo lëvizje që bën.

Së fundmi, ajo ka publikuar dy fotografi në rrjetin social Instagram, ku shihet e zhveshur në pjesën e sipërme teksa mbulon gjoksin me dy duar, shkruan rtv21.tv

Fotografitë kanë marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj. Ndryshe, kujtojmë se “Shake” është kënga e fundit nga Fjolla Morina në bashkëpunim me Blastën.