Tuesday , 10 December 2019

Kaloi natën me 1 mashkull, Genta e Big Brother publikon video nga…

Ish-konkurrentja e Big Brother 5, Genta Gjalpi, vjen shpesh në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të postimeve provokuese në profilin e saj në Instagram. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto e video intime, ku tregon se ndodhet në dhomën e një hoteli në qytetin e Tiranës.Per me shume shtypeni rekklamm me posht dhe hapet video e plote: