Friday , 14 December 2018

K-Albo publikon këngën “Fletarrest”


Reperi nga Gjilani Milot Ramadani i njohur si ” K-Albo ” publikon këngën e tij më të re me videoklip e cila titullohet “Fletarrest”

Projekti i fundit i reperit K-Albo ishte kënga e titulluar “Koka” e cila ishte me videoklip ku pati mjaftë sukses dhe është pëlqyer mjaftë shum nga fansat e tij.

Bashkangjitur e gjeni edhe linkun e këngës./BllokNews