Tuesday , 18 February 2020

Imazhe të reja nga muaji i fundit i shtatzënisë! Xhensila Myrtezaj si engjëll

hensila Myrtezaj dhe bashkëshorti i saj, komediani Bes Kallaku shumë shpejt do të bëhen prindër të fëmijës së parë.

Dyshja kanë zbuluar se foshnja që këngëtarja po e mban në bark është vajzë dhe se mezi po presin që të vijë në jetë, Per me shume shtypeni rekklamm me posht dhe hapet video e plote: