Saturday , 19 October 2019

Harrojeni bjonde, Rudina Magjistari bën namin me flokët e kuqe, ja vlen ta shikoni (FOTO)

Rudina Magjistari është padyshim një nga moderatoret më të komentuara në showbizin shqiptar, jo vetëm për anën profesionale, jetën privatee, por edhe pamjen e saj. Rudina i ka qëndruar besnike flokut të verdhë prej vitesh duke u shfaqur gjithnjë e kuruar dhe e mbajtur në ekran. Mirëpo dikur moderatorja eksperimentonte me ngjyrat e flokut dhe shumë vite më parë ishte një kokëkuqe shumë simpatike, duke kliikuar me posht reklamenn mund ti shikoni fotot e saj: