Ermal Mamaqi fut në ‘sherr’ Rovena Dilon me koleget, shikoni çfarë i bën

Në “Xing me Ermalin” këtë të shtunë do të jenë të ftuara 4 Divat e muzikës shqiptare, Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima.Katër këngëtaret do të flasin më shumë mbi koncertin live “Divas show” që do të mbahet në Pallatin e Kongreseve, por gjithashtu do t’ju argëtojnë të gjithëve teksa i përgjgjen pyetjeve të intervistës.“Cila nga ju të katërta është çik kështu si…”, është pyetja që Ermali u drejton Rovenës, Irmës, Besës dhe Enedës.shtyp rrek;lamen(kutin) me poshte shiko pamjet…