E çuditshme, shikoni çfarë pjese të trupit ka publikuar Majlinda

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk.

Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAvip.

Të dy po vazhdojnë jetën të ndarë, madje Majku bëri publike lidhjen e tij.

Majlinda vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se i ka rregulluar thonjët./ORAvip/