Çmendet Stresi në emision befason të gjithë, i thot Luanes të njoh prej kur ishe e re dhe me kë e ke bërë, dhe shikoni si ja kthen Luana (VIDEO)

Çmendet Stresi në emision befason të gjithë, i thot Luanes të njoh prej kur ishe e re dhe me kë e ke bërë, dhe shikoni si ja kthen Luana….Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Shiko kush luan” ndër të ftuarit ishte edhe reperi i njohur, Stresi. Mesa duket mes moderatores se famshme, Luana Vjollca dhe Arkimedi ekziston një marrëdhënie mjaft e mirë pasi qe ata kan koh qe njihen dhe Stresi me Luanen ishin komshinje,por ndodhi diqka befasuese në emision ku stresi me fjalët e tij për Luanen, e befasoi gjithë publikun, ja momenti kur shpërtheb Stresi, për më shumë Videon mundeni ta shikoni pasi ta kliikooni rekklamm pastaj shfaqet per 2 3 sekonda ⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵